Gå til innholdet
Tradesolution > Ansatte

Våre ansatte

Administrasjon

Portrett av ung mann med hvit skjorte og sort dressjakke. Foto.

Aleksander Reigstad

Business Controller

T: 419 29 380
E: aleksander.reigstad@tradesolution.no

Portrett av mann med skjegg, hvit skjorte og blå dressjakke. Foto.

Sigmund Berle Jensen

Adm. Direktør

T: 977 89 433
E: sigmund.berle.jensen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort mørkt hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Helge Hindrum

IT-utviklingssjef

T: 916 31 540
E: helge.hindrum@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt mørkt hår og sort singlet. Foto.

Monica Gutuen

Senior regnskapsmedarbeider

T: 917 38 112
E: monica.gutuen@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt lyst hår og blå skjorte. Foto.

Eva Bauer Jacobsen

Økonomisjef

T: 928 04 469
E: eva.bauer.jacobsen@tradesolution.no

Drift og Support EPD

Portrett ung mann med blå T-skjorte. Foto.

Henrik Bøgestub Darring

Driftskonsulent EPD

T: 41202732
E: henrik.bogestub.darring@tradesolution.no

Portrettfoto av mann med sort genser. Foto.

Åsmund Olerud

Driftskonsulent EPD Sjekkpunkt

T: 950 47 174
E: asmund.olerud@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt mellombrunt hår og hvit skjorte. Foto.

Jeanette Eriksen

Driftskonsulent EPD

T: 458 47 460
E: jeanette.eriksen@tradesolution.no

Portrett av mann med mørkt, kort hår og blå skjorte. Foto.

Hasan Øzdemir

Driftssjef EPD Sjekkpunkt

T: 950 47 174
E: hasan.ozdemir@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, briller og blårutete skjorte. Foto.

Kristofer Pedersen

Senior Driftskonsulent EPD

T: 932 97 600
E: kristofer.pedersen@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt krøllete hår og beige strikkejakke. Foto.

Anette Nylund

Driftskonsulent EPD

T: 404 67 503
E: anette.nylund@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Thor Inge Røssum

Drifts- og Kvalitetssjef EPD

T: 986 59 523
E: thor.inge.rossum@tradesolution.no

Portrett av kvinne med mørkt langt hår og sort bluse. Foto.

Siv Bakkerud

Avdelingsleder EPD

T: 952 21 054
E: siv.bakkerud@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Stefan Lid

Leder Drift og Support

T: 905 77 022
E: stefan.lid@tradesolution.no

Drift og Support Kjede og Salgsdata

Portrett av mann med kort hår og blå skjorte. Foto.

Ronny Ivarsen

Senior Prosjektleder

T: 975 96 658
E: ronny.ivarsen@tradesolution.no

Portrett av mann med briller, blå skjorte og sort genser. Foto.

Kenneth Langdalen

Senior Driftskonsulent Increase

T: 454 85 550
E: kenneth.langdalen@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt mellombrunt hår og sort genser. Foto.

Marie Anne Albery

Driftskonsulent Kjederegistrene

T: 464 06 697
E: marie.anne.albery@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, skjegg, blå skjorte og sort genser. Foto.

Jon Tanggaard

Senior Driftskonsulent Salgsdata

T: 466 12 441
E: jon.tanggaard@tradesolution.no

Portrett av kvinne med rosafarget hår og blå genser. Foto.

Ann-Helen Sønderby

Drifts og Kvalitetssjef Kjede- og Salgsdata

T: 970 16 894
E: ann.helen.sonderby@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, hvit skjorte og blå genser. Foto.

Inge Skarabråten

Avdelingsleder Kjede- og Salgsdata

T: 916 18 285
E: inge.skarabraten@tradesolution.no

Portrett av mann med mørkt kort hår, blå skjorte og sort genser. Foto.

Jarle Mugås

Driftsansvarlig InTrack

T: 911 10 849
E: jarle.mugaas@tradesolution.no

Portrett av kvinne med mørkt langt hår og sort genser. Foto.

Mehnaz Rashid

Driftskonsulent Kjederegistrene

T: 466 12 404
E: mehnaz.rashid@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Arnstein Dragland

Koordinator Kundesupport TakeCargo

T: 950 20 565
E: arnstein.dragland@tradesolution.no

Portrett av kvinne med halvlangt mellomblåndt hår og sort genser. Foto.

Brit Helen Falknor

Driftskonsulent Kjederegistrene

T: 930 57 399
E: brit.helen.falknor@tradesolution.no

Drift og Support MediaStore og Foto

Portrettfoto av kvinne med langt mørkt hår og sort genser. Foto

Monica Løvdahl

Fotograf

T: 400 07 475
E: monica.lovdahl@tradesolution.no

Portrett av mann med mørkt hår og skjegg, hvit skjorte og dressjakke. Foto

Even Skau

Avdelingsleder MediaStore & Foto

T: 952 40 892
E: even.skau@tradesolution.no

Portrett av mann med briller og blå skjorte. Foto.

Juraj Micek

Fotograf

T: 400 07 475
E: juraj.micek@tradesolution.no

Portrett av kvinne med mørkt halvlangt glatt hår og sort genser. Foto.

Kristine Kvamme

Driftskonsulent MediaStore

T: 466 39 253
E: kristine.kvamme@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt bølgete hår og sort genser. Foto.

Victoria Bezborodova

Fotograf

T: 400 07 475
E: victoria.bezborodova@tradesolution.no

Portrett av kvinne med mørkt, langt hår og blå bluse. Foto.

Anette Thorendahl

Senior Driftskonsulent MediaStore

T: 458 35 559
E: anette.thorendahl@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår og sort genser. Foto.

Sturla Nøstvik

Senior Driftskonsulent MediaStore

T: 407 23 392
E: sturla.nostvik@tradesolution.no

Portrett av mann med kort mørkt hår, skjegg og rutete skjorte. Foto.

Øystein Nustad

Fagansvarlig Fotograf

T: 934 71 539
E: oystein.nustad@tradesolution.no

Salg & Marked

Portrett av kvinne med mørkt krøllete hår og blå dressjakke. Foto.

Kjersti Kallevik

Markedskonsulent / Digital markedsfører

T: 970 65 216
E: kjersti.kallevik@tradesolution.no

Portrett av mann med rutete skjorte og dressjakke. Foto.

Gjermund Svegården

Salgs- og Markedskonsulent

T: 990 05 181
E: gjermund.svegarden@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort jakke. Foto.

Sivert Espeli

Key Account Manager

T: 911 38 283
E: sivert.espeli@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, briller, skjegg, blå skjorte og sort genser. Foto.

Tell Jakobsen

Key Account Manager

T: 918 43 237
E: tell.jakobsen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Christen Schønfelder

Senior Key Account Manager

T: 416 47 070
E: christen.schonfelder@tradesolution.no

Portrett av mann i blå skjorte og dressjakke. Foto.

Marius Risan

Salgs- og Markedssjef samhandlingstjenester

T: 917 56 222
E: marius.risan@tradesolution.no

Portrett av mann med kort, mørkt hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Roar Smith

Viseadm. Direktør

T: 907 75 944
E: roar.smith@tradesolution.no

Portrett av kvinne med halvlangt brunt hår, briller, hvit skjorte og grå dressjakke. Foto.

Bibba Arnardottir

Key Account Manager

T: 913 91 900
E: bibba.arnardottir@tradesolution.no

Utvikling

""

Håkon Engly Johansen

Junior Systemutvikler

T: 971 39 364
E: hakon.engly.johansen@tradesolution.no

Mann med mørkt hår og rutete skjorte. Foto.

Nicolas Anderson

Junior Systemutvikler

T: 942 88 896
E: nicolas.anderson@tradesolution.no

Mann med kort hår, briller og rosa skjorte. Foto.

Jan Melsom

Senior Systemutvikler

T: 994 98 297
E: jan.melsom@tradesolution.no

Mann med kort hår, briller og hvit skjorte. Foto.

André Skjelin Ottosen

Junior Systemutvikler

T: 995 15 553
E: andre.ottosen@tradesolution.no

Portrett ung mann i blå T-skjorte. Foto.

Henrik Solgaard

Senior Systemutvikler

T: 93428682
E: henrik.solgaard@tradesolution.no

Portrett av mann med briller og blå skjorte. Foto.

Ole Petter Lindstad

Chief Technical Officer

T: 975 53 101
E: ole.petter.lindstad@tradesolution.no

Passfoto av mann med mørkt hår og blå skjorte. Foto.

Karim Yann Thoyer

Senior UX designer

T: 908 08 430
E: karim.yann.thoyer@tradesolution.no

Portrett av ung mann i sort høyhalset genser. Foto.

Christopher Tømmerås Hennum

Junior Front-End Utvikler

T: 467 83 522
E: christopher.tommeras.hennum@tradesolution.no

Portrett av kvinne med langt lyst hår og sort genser. Foto.

Julie Hoaas

Senior Front-End Utvikler

T: 976 11 407
E: julie.hoaas@tradesolution.no

Portrett av mann med blå skjorte. Foto

Pål Olsen

Senior Systemutvikler

T: 974 14 332
E: paal.olsen@tradesolution.no

Portrett av mann med mørkt hår og sort genser. Foto.

Stig Snorre Gartland

Senior Systemutvikler

T: 471 78 960
E: stig.snorre.gartland@tradesolution.no

Portrett av mann med mørkt kort hår og blå skjorte. Foto.

Tore Hansen

Senior Systemutvikler

T: 416 25 955
E: tore.hansen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, skjorte og grå genser. Foto.

Nils Kjølstad

Senior IT-konsulent

T: 918 73 062
E: nils.kjolstad@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår og blå skjorte. Foto.

Øyvind Dagsleth

Teknisk System- og tjenesteansvarlig

T: 938 87 653
E: oyvind.dagsleth@tradesolution.no

Portrett av mann med kort mørk hår og blå skjorte. Foto.

Roar Hauger

Senior Systemutvikler

T: 982 48 335
E: roar.hauger@tradesolution.no

Portrett av mann med kort lyst hår og sort piqueskjorte. Foto

Stephan Engebretsen

Senior Systemutvikler

T: 997 00 058
E: stephan.engebretsen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og mørk dressjakke. Foto.

Kjell Arne Bjørlien

Senior Systemutvikler

T: 415 57 406
E: kjell.arne.bjorlien@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, grå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Holger Hansen

Senior Systemutvikler

T: 412 02 172
E: holger.hansen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, skjegg, briller, hvit skjorte og sort dressjakke. Foto.

Bjørn Rasmussen

Senior Systemutvikler

T: 950 34 377
E: bjorn.rasmussen@tradesolution.no

Portrett av mann med kort, briller, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Adnan Jamil

Senior Systemutvikler

T: 918 69 292
E: adnan.jamil@tradesolution.no

Portrett av mann med kort hår, blå skjorte og sort dressjakke. Foto.

Gaute Norderhaug

Leder Utvikling og IT

T: 917 96 531
E: gaute.norderhaug@tradesolution.no