Gå til innholdet
Tradesolution > Ansatte

Våre ansatte

Administrasjon

Sigmund Berle Jensen

Adm. Direktør

T: 977 89 433
E: sigmund.berle.jensen@tradesolution.no

Brit Helen Falknor

Sekretær/Driftskonsulent

T: 930 57 399
E: brit.helen.falknor@tradesolution.no

Helge Hindrum - Tradesolution

Helge Hindrum

IT-utviklingssjef

T: 916 31 540
E: helge.hindrum@tradesolution.no

Monica Gutuen - Tradesolution

Monica Gutuen

Senior regnskapsmedarbeider

T: 917 38 112
E: monica.gutuen@tradesolution.no

Eva Bauer Jacobsen

Økonomisjef

T: 928 04 469
E: eva.bauer.jacobsen@tradesolution.no

Drift og Support EPD

Jeanette Eriksen

Driftskonsulent EPD

T: 458 47 460
E: jeanette.eriksen@tradesolution.no

Hasan Øzdemir

Driftssjef EPD Sjekkpunkt

T: 950 47 174
E: hasan.ozdemir@tradesolution.no

Kristofer Pedersen

Senior Driftskonsulent EPD

T: 932 97 600
E: kristofer.pedersen@tradesolution.no

Robert Eriksson

Driftskonsulent EPD

T: 406 15 863
E: robert.eriksson@tradesolution.no

Anette Nylund

Driftskonsulent EPD

T: 404 67 503
E: anette.nylund@tradesolution.no

Thor Inge Røssum

Drifts- og Kvalitetssjef EPD

T: 986 59 523
E: thor.inge.rossum@tradesolution.no

Siv Bakkerud

Avdelingsleder EPD

T: 952 21 054
E: siv.bakkerud@tradesolution.no

Stefan Lid

Leder Drift og Support

T: 905 77 022
E: stefan.lid@tradesolution.no

Drift og Support Kjede og Salgsdata

Ronny Ivarsen

Senior Prosjektleder

T: 975 96 658
E: ronny.ivarsen@tradesolution.no

Kenneth Langdalen

Driftskonsulent ARAwin

T: 454 85 550
E: kenneth.langdalen@tradesolution.no

Remi Pedersen

IT-konsulent ARAwin

T: 924 79 901
E: remi.pedersen@tradesolution.no

Mette Amalie Nilssen

Driftskonsulent ARAwin

T: 930 33 215
E: mette.amalie.nilssen@tradesolution.no

Marie Anne Albery

Driftskonsulent Kjederegistrene

T: 464 06 697
E: marie.anne.albery@tradesolution.no

Jon Tanggaard

Senior Driftskonsulent Salgsdata

T: 466 12 441
E: jon.tanggaard@tradesolution.no

Ann-Helen Sønderby

Drifts og Kvalitetssjef Kjede- og Salgsdata

T: 970 16 894
E: ann-helen@tradesolution.no

Inge Skarabråten

Avdelingsleder Kjede- og Salgsdata

T: 916 18 285
E: inge.skarabraten@tradesolution.no

Jarle Mugås

Driftsansvarlig InTrack

T: 911 10 849
E: jarle.mugaas@tradesolution.no

Mehnaz Rashid

Driftskonsulent Kjederegistrene

T: 466 12 404
E: mehnaz.rashid@tradesolution.no

Arnstein Dragland

Koordinator Kundesupport TakeCargo

T: 950 20 565
E: arnstein.dragland@tradesolution.no

Drift og Support MediaStore og Foto

Even Skau

Avdelingsleder MediaStore & Foto

T: 952 40 892
E: even.skau@tradesolution.no

Juraj Micek

Fotograf

T: 400 07 475
E: juraj.micek@tradesolution.no

Kristine Kvamme

Driftskonsulent MediaStore

T: 466 39 253
E: kristine.kvamme@tradesolution.no

Victoria Bezborodova

Fotograf

T: 400 07 475
E: victoria.bezborodova@tradesolution.no

Anette Thorendahl

Senior Driftskonsulent MediaStore

T: 458 35 559
E: anette.thorendahl@tradesolution.no

Sturla Nøstvik

Senior Driftskonsulent MediaStore

T: 407 23 392
E: sturla.nostvik@tradesolution.no

Øystein Nustad

Fagansvarlig Fotograf

T: 934 71 539
E: oystein.nustad@tradesolution.no

Salg & Marked

Sivert Espeli

Key Account Manager

T: 911 38 283
E: sivert.espeli@tradesolution.no

Caroline Vamnes

Markeds- og Kommunikasjonskonsulent

T: 919 90 999
E: caroline.vamnes@tradesolution.no

Tell Jakobsen

Key Account Manager

T: 918 43 237
E: tell.jakobsen@tradesolution.no

Christen Schønfelder

Senior Key Account Manager

T: 416 47 070
E: christen.schonfelder@tradesolution.no

Marius Risan

Salgs- og Markedssjef samhandlingstjenester

T: 917 56 222
E: marius.risan@tradesolution.no

Roar Smith

Viseadm. Direktør

T: 907 75 944
E: roar.smith@tradesolution.no

Bibba Arnardottir

Key Account Manager

T: 913 91 900
E: bibba.arnardottir@tradesolution.no

Utvikling

Jon Are Wisting

Systemutvikler

T: 974 88 466
E: jon.are.wisting@tradesolution.no

Tore Hansen

Utvikling

T: 416 25 955
E: tore.hansen@tradesolution.no

Nils Kjølstad

Senior IT-konsulent

T: 918 73 062
E: nils.kjolstad@tradesolution.no

Geir Skoglund

Senior Systemutvikler

T: 907 70 644
E: geir.skoglund@tradesolution.no

Øyvind Dagsleth

Teknisk System- og tjenesteansvarlig

T: 938 87 653
E: oyvind.dagsleth@tradesolution.no

Arezoo Ghalichi

Systemutvikler

T: 451 19 913
E: arezoo.ghalichi@tradesolution.no

Roar Hauger

Senior Systemutvikler

T: 982 48 335
E: roar.hauger@tradesolution.no

Asaad El Andaloussi

Senior Systemutvikler

T: 932 69 353
E: asaad.elandaloussi@tradesolution.no

Stephan Engebretsen

Senior Systemutvikler

T: 997 00 058
E: stephan.engebretsen@tradesolution.no

Kjell Arne Bjørlien

Senior Systemutvikler

T: 415 57 406
E: kjell.arne.bjorlien@tradesolution.no

Holger Hansen

Senior Systemutvikler

T: 412 02 172
E: holger.hansen@tradesolution.no

Bjørn Rasmussen

Senior Systemutvikler

T: 950 34 377
E: bjorn.rasmussen@tradesolution.no

Adnan Jamil

Senior Systemutvikler

T: 918 69 292
E: adnan.jamil@tradesolution.no

Gaute Norderhaug

Leder Utvikling og IT

T: 917 96 531
E: gaute.norderhaug@tradesolution.no


Kart og veibeskrivelse